KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsningar 15339052
nr 1533 9052
Jorgo Krallis
(f. 1937)
Färgetsningar, 3 st, Jorgo Krallis (f. 1937), 2 ramade 1 oramad. Signerad, yttermått inklusive ram: 51x40 - 58x49 cm
Jorgo Krallis, född 1937 i Thessaloniki, Grekland, målare och grafiker.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 10 april 2023
kl 20:07:01
10/4 18:31:41
Jorgo Krallis
Läs mer om Jorgo Krallis